Najlepsi w konkursie dla szkół podstawowych


Konkurs Języka Niemieckiego dla szkół podstawowych


2019/2020

 

Szanowni Państwo!!!

Z ogromną dumą i radością informujemy wszystkich, że w tym roku szkolnym 17 naszych uczniów zostało Laureatami Konkursu Języka Niemieckiego Lubelskiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych i w ten sposób zapewnili sobie wstęp do każdego liceum w Lublinie.

 

Nasi Laureaci - rok szkolny 2019/2020

Lp.

Nazwisko i imię

Lektor

1

Baranowska Hanna

mgr Anna Kupiszewska

2

Beć Oliwia

mgr Anna Kupiszewska

3

Czuraszkiewicz Anna

mgr Katarzyna Grambur- Bartmińska

4

Domański Szymon

mgr Katarzyna Dejnek

5

Ejzak Miłosz

mgr Tomasz Wziątek

6

Haczewska Małgorzata

mgr Anna Kupiszewska

7

Klimek Filip

mgr Katarzyna Grambur- Bartmińska

8

Klimek Wiktor

mgr Katarzyna Grambur- Bartmińska

9

Kozak Kajetan

mgr Anna Sochal

10

Kuś Bianka

mgr Katarzyna Grambur- Bartmińska

11

Luchowska Zuzanna

mgr Anna Sochal

12

Mizerska Paulina

mgr Tomasz Wziątek

13

Popiołek Zuzanna

mgr Katarzyna Dejnek

14

Sokołowska Helena

mgr Anna Sochal

15

Szczepanik Jakub

mgr Katarzyna Dejnek

16

Wziątek Natalia

mgr Anna Sochal

17

Ząbek Justyna

mgr Anna Sochal

Gratulujemy i dziękujemy Paniom
mgr Katarzynie Kozłowskiej i mgr Annie Sochal
za doskonałe przygotowanie grupy
do poszczególnych etapów konkursu.

Składamy Wam najserdeczniejsze gratulacje,

gratulujemy Waszym Rodzicom i Lektorom.

Jesteśmy z Was ogromnie dumni!!! 

 


 

2018/2019

 

Szanowni Państwo!!!

Z ogromną dumą i radością informujemy wszystkich, że w tym roku szkolnym 12 naszych uczniów zostało Laureatami Konkursu Języka Niemieckiego Lubelskiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych i w ten sposób zapewnili sobie wstęp do każdego liceum w Lublinie.

 

Nasi Laureaci - rok szkolny 2018/2019

Lp.

Uczeń

Lektor

1

Brodacz Karolina

mgr Anna Sochal

2

Jóźwiakowska Julia

mgr Anna Sochal

3

Trojanowska Nina

mgr Anna Sochal

4

Górczyński Tomasz

mgr Katarzyna Dejnek-Szczygieł

5

Grochowska Klara

mgr Anna Sochal

6

Jarosz Hubert

mgr Anna Sochal

7

Lutek Zofia

dr Ilona Kubejko

8

Mizerska Paulina

mgr Tomasz Wziątek

9

Nakonieczna Paulina

mgr Tomasz Wziątek

10

Wziątek Karol

mgr Marek Jędrzejowski

Laureaci - uczestnicy kursu przygotowawczego w Dethloffie

11

Szychiewicz Ernest

mgr Katarzyna Kozłowska

12

Kidyba Kaja

mgr Katarzyna Kozłowska

Gratulujemy i dziękujemy Pani mgr Katarzynie Kozłowskiej
za doskonałe przygotowanie grupy
do poszczególnych etapów konkursu.

 

Składamy Wam najserdeczniejsze gratulacje,
gratulujemy Waszym Rodzicom i Lektorom.
Jesteśmy z Was ogromnie dumni!!!